РАСПОРЕД ПО СОБАМА

УСЕЉЕЊЕ 13. НОВЕМБРА

Број собе

Станари собе

Време за усељење

12

  1. Михајло Миковић
  2. Иван Вујиновић

10,30 – 12,00

13

  1. Милош Марјановић
  2. Милош Перишић

08,30- 10,00

14

  1. Филип Виторовић

08,30- 10,00

15

  1. Александар Петковић
  2. Марко Тимотијевић

10,30 – 12,00

19

  1. Ђорђе Рисимовић

10,30 – 12,00

20

  1. Ненад Пантелић

10,30 – 12,00

21

  1. Сава Милосављевић

08,30- 10,00

22

  1. Никола Баштовановић

08,30- 10,00

23А

  1. Марко Стевановић
  2. Драгомир Милићевић

08,30- 10,00

23Б

  1. Марко Милићевић
  2. Марко Радићевић

08,30- 10,00

23

  1. Милан Матовић

08,30- 10,00

24

  1. Душан Диковић

10,30 – 12,00

25

  1. Ненад Костић

10,30 – 12,00

26

  1. Душан Прешић

10,30 – 12,00

27

  1. Ђорђе Николић
  2. Лука Јањушевић
  3. Немања Јоксимовић

10,30 – 12,00

29

  1. Драган Лукић
  2. Милан Станић
  3. Дарко Вучићевић

08,30- 10,00

30

  1. Милош Чолаковић
  2. Душко Стојић

10,30 – 12,00

31

  1. Милош Станисављевић
  2. Марко Станисављевић

08,30- 10,00

32

  1. Драгутин Кубуровић
  2. Владимир Цветковић

10,30 – 12,00

33

  1. Ненад Милетић
  2. Владе Глишовић

10,30 – 12,00

34

  1. Данијела Газдић

10,30 – 12,00

35

  1. Стојан Савковић

08,30- 10,00

36

  1. Анес Топчић

08,30- 10,00

37

  1. Милош Миловановић
  2. Лазар Поповић

08,30- 10,00

38

  1. Иван Ранђић
  2. Радосав Станић

08,30- 10,00

39

  1. Бранимир Рачић
  2. Марко Миличић

08,30- 10,00

40

  1. Синиша Лацмановић
  2. Милош Марковић
  3. Богољуб Митровић

10,30 – 12,00

42

  1. Мирослав Воштић
  2. Недељко Рацић
  3. Душан Вучићевић

10,30 – 12,00

43

  1. Немања Јоксимовић

10,30 – 12,00

44

  1. Борис Рилак

10,30 – 12,00

45

  1. Александар Кузмановић

08,30- 10,00

46

  1. Михајло Татовић

10,30 – 12,00

47

  1. Бојан Илић
  2. Милосав Тијодоровић

10,30 – 12,00

47А

  1. Милорад Ђоковић
  2. Марко Лучић

08,30- 10,00

48

  1. Бранка Јешић
  2. Данијела Василијевић

08,30- 10,00

49

  1. Александра Јовичић
  2. Кристина Спајић

10,30 – 12,00

50

  1. Снежана Зечевић
  2. Александра Грачанац

08,30- 10,00

51

  1. Тијана Пријовић
  2. Невена Филиповић
  3. Драгина Вранић

08,30- 10,00

52

  1. Радосава Шебек
  2. Тамара Ђурђевић

10,30 – 12,00

53

  1. Ивана Станковић
  2. Милена Димитријевић

10,30 – 12,00

54

  1. Катарина Лазовић
  2. Ивана Лазовић
  3. Марија Милошевић

08,30- 10,00

55

  1. Радина Чорбић
  2. Александра Божовић
  3. Слађана Живанић

08,30- 10,00

58

  1. Драгана Ђоковић
  2. Јелена Николић

08,30- 10,00

59

  1. Александра Јоцковић
  2. Ирена Петковић
  3. Зорица Луковић

10,30 – 12,00

60

  1. Јована Ђуришић
  2. Јелена Ђуришић
  1. Маријана Дугалић

08,30- 10,00

61

  1. Бојана Марјановић
  2. Сара Поповић

08,30- 10,00

68

  1. Милица Грујовић

08,30- 10,00

69

  1. Кристина Симић
  2. Бојана Босиоковић

08,30- 10,00

70

  1. Маријана Кушић
  2. Јована Газибарић

08,30- 10,00

71

  1. Бојана Петаковић
  2. Јелена Црепуљаревић
  3. Љиљана Громовић

08,30- 10,00

72

  1. Катарина Јовановић
  2. Душица Весковић
  3. Тања Максимовић

10,30 – 12,00

73

  1. Александра Петровић
  2. Марија Милићевић

08,30- 10,00

74

  1. Милена Милутиновић
  2. Наташа Чекрлић

10,30 – 12,00

75

  1. Сања Пузовић

10,30 – 12,00

76

  1. Марија Јовићевић
  2. Милица Поповић

08,30- 10,00

77

  1. Александар Мијушковић
  2. Дејан Нешковић

08,30- 10,00

78

  1. Зоран Душкић
  1. Никола Вилотић

10,30 – 12,00

79

  1. Иван Стефановић
  2. Милан Милашиновић

10,30 – 12,00

80

  1. Никола Шикић
  2. Илија Радовановић

08,30- 10,00

84

  1. Иван Вујовић
  2. Бојан Обрадовић

10,30 – 12,00

85

  1. Стефан Мршевић
  2. Милан Вучетић

10,30 – 12,00

86

  1. Ненад Јовановић
  2. Александар Тодоровић

10,30 – 12,00

87

  1. Иван Глогињић
  2. Божидар Милинковић

10,30 – 12,00

88

  1. Милан Оцокољић
  2. Ненад Вељковић

10,30 – 12,00

89

  1. Антоније Јовић
  2. Алекса Милојевић
  3. Никола Јевтић

08,30- 10,00

92

  1. Олга Мирковић
  2. Марија Ђорђевић
  3. Марина Живковић

08,30- 10,00

93

  1. Јелена Глишовић
  2. Катарина Капларевић
  3. Сузана Љубомировић

08,30- 10,00

94

  1. Сања Бабић
  2. Душица Полић

08,30- 10,00

95

  1. Мунира Хасанагић
  2. Данијела Новаковић

10,30 – 12,00

96

  1. Снежана Радивојевић
  2. Јована Васиљевић

10,30 – 12,00

97

  1. Зорица Лаковић
  2. Данка Бркушанин

08,30- 10,00

98

  1. Слађана Веђић

10,30 – 12,00

Моле се студенти да испоштују сатницу која је наведена за сваку собу како бисмо расподелу спровели што ефикасније.

 

div>