Monthly Archives: новембар 2013

Одлука о коначним листама ОДГ

 

Одлука о коначним листама за О. Д. Г. – старији студенти
Коначна листа О. Д. Г. – студенти са инвлидитетом, хронични болесници и рековалесценти
Коначна листа О. Д. Г. – материјално угрожене породице
Коначна листа О. Д. Г. – једнородитељске породице
Коначна листа О. Д. Г. – избеглице и расељена лица
Коначна листа О. Д. Г. – без родитељског старања

Неопходна документација приликом усељења – О. Д. Г.

Конкурс за осетљиве друштвене групе – студенти осталих година студија

 

Конкурс погледајте овде

Ранг листе коначне

Агрономски факултет

Факултет техничких наука

ВШТСС

РАСПОРЕД ПО СОБАМА

УСЕЉЕЊЕ 13. НОВЕМБРА

Број собе

Станари собе

Време за усељење

12

  1. Михајло Миковић
  2. Иван Вујиновић

10,30 – 12,00

13

  1. Милош Марјановић
  2. Милош Перишић

08,30- 10,00

14

  1. Филип Виторовић

08,30- 10,00

15

  1. Александар Петковић
  2. Марко Тимотијевић

10,30 – 12,00

19

  1. Ђорђе Рисимовић

10,30 – 12,00

20

  1. Ненад Пантелић

10,30 – 12,00

21

  1. Сава Милосављевић

08,30- 10,00

22

  1. Никола Баштовановић

08,30- 10,00

23А

  1. Марко Стевановић
  2. Драгомир Милићевић

08,30- 10,00

23Б

  1. Марко Милићевић
  2. Марко Радићевић

08,30- 10,00

23

  1. Милан Матовић

08,30- 10,00

24

  1. Душан Диковић

10,30 – 12,00

25

  1. Ненад Костић

10,30 – 12,00

26

  1. Душан Прешић

10,30 – 12,00

27

  1. Ђорђе Николић
  2. Лука Јањушевић
  3. Немања Јоксимовић

10,30 – 12,00

29

  1. Драган Лукић
  2. Милан Станић
  3. Дарко Вучићевић

08,30- 10,00

30

  1. Милош Чолаковић
  2. Душко Стојић

10,30 – 12,00

31

  1. Милош Станисављевић
  2. Марко Станисављевић

08,30- 10,00

32

  1. Драгутин Кубуровић
  2. Владимир Цветковић

10,30 – 12,00

33

  1. Ненад Милетић
  2. Владе Глишовић

10,30 – 12,00

34

  1. Данијела Газдић

10,30 – 12,00

35

  1. Стојан Савковић

08,30- 10,00

36

  1. Анес Топчић

08,30- 10,00

37

  1. Милош Миловановић
  2. Лазар Поповић

08,30- 10,00

38

  1. Иван Ранђић
  2. Радосав Станић

08,30- 10,00

39

  1. Бранимир Рачић
  2. Марко Миличић

08,30- 10,00

40

  1. Синиша Лацмановић
  2. Милош Марковић
  3. Богољуб Митровић

10,30 – 12,00

42

  1. Мирослав Воштић
  2. Недељко Рацић
  3. Душан Вучићевић

10,30 – 12,00

43

  1. Немања Јоксимовић

10,30 – 12,00

44

  1. Борис Рилак

10,30 – 12,00

45

  1. Александар Кузмановић

08,30- 10,00

46

  1. Михајло Татовић

10,30 – 12,00

47

  1. Бојан Илић
  2. Милосав Тијодоровић

10,30 – 12,00

47А

  1. Милорад Ђоковић
  2. Марко Лучић

08,30- 10,00

48

  1. Бранка Јешић
  2. Данијела Василијевић

08,30- 10,00

49

  1. Александра Јовичић
  2. Кристина Спајић

10,30 – 12,00

50

  1. Снежана Зечевић
  2. Александра Грачанац

08,30- 10,00

51

  1. Тијана Пријовић
  2. Невена Филиповић
  3. Драгина Вранић

08,30- 10,00

52

  1. Радосава Шебек
  2. Тамара Ђурђевић

10,30 – 12,00

53

  1. Ивана Станковић
  2. Милена Димитријевић

10,30 – 12,00

54

  1. Катарина Лазовић
  2. Ивана Лазовић
  3. Марија Милошевић

08,30- 10,00

55

  1. Радина Чорбић
  2. Александра Божовић
  3. Слађана Живанић

08,30- 10,00

58

  1. Драгана Ђоковић
  2. Јелена Николић

08,30- 10,00

59

  1. Александра Јоцковић
  2. Ирена Петковић
  3. Зорица Луковић

10,30 – 12,00

60

  1. Јована Ђуришић
  2. Јелена Ђуришић
  1. Маријана Дугалић

08,30- 10,00

61

  1. Бојана Марјановић
  2. Сара Поповић

08,30- 10,00

68

  1. Милица Грујовић

08,30- 10,00

69

  1. Кристина Симић
  2. Бојана Босиоковић

08,30- 10,00

70

  1. Маријана Кушић
  2. Јована Газибарић

08,30- 10,00

71

  1. Бојана Петаковић
  2. Јелена Црепуљаревић
  3. Љиљана Громовић

08,30- 10,00

72

  1. Катарина Јовановић
  2. Душица Весковић
  3. Тања Максимовић

10,30 – 12,00

73

  1. Александра Петровић
  2. Марија Милићевић

08,30- 10,00

74

  1. Милена Милутиновић
  2. Наташа Чекрлић

10,30 – 12,00

75

  1. Сања Пузовић

10,30 – 12,00

76

  1. Марија Јовићевић
  2. Милица Поповић

08,30- 10,00

77

  1. Александар Мијушковић
  2. Дејан Нешковић

08,30- 10,00

78

  1. Зоран Душкић
  1. Никола Вилотић

10,30 – 12,00

79

  1. Иван Стефановић
  2. Милан Милашиновић

10,30 – 12,00

80

  1. Никола Шикић
  2. Илија Радовановић

08,30- 10,00

84

  1. Иван Вујовић
  2. Бојан Обрадовић

10,30 – 12,00

85

  1. Стефан Мршевић
  2. Милан Вучетић

10,30 – 12,00

86

  1. Ненад Јовановић
  2. Александар Тодоровић

10,30 – 12,00

87

  1. Иван Глогињић
  2. Божидар Милинковић

10,30 – 12,00

88

  1. Милан Оцокољић
  2. Ненад Вељковић

10,30 – 12,00

89

  1. Антоније Јовић
  2. Алекса Милојевић
  3. Никола Јевтић

08,30- 10,00

92

  1. Олга Мирковић
  2. Марија Ђорђевић
  3. Марина Живковић

08,30- 10,00

93

  1. Јелена Глишовић
  2. Катарина Капларевић
  3. Сузана Љубомировић

08,30- 10,00

94

  1. Сања Бабић
  2. Душица Полић

08,30- 10,00

95

  1. Мунира Хасанагић
  2. Данијела Новаковић

10,30 – 12,00

96

  1. Снежана Радивојевић
  2. Јована Васиљевић

10,30 – 12,00

97

  1. Зорица Лаковић
  2. Данка Бркушанин

08,30- 10,00

98

  1. Слађана Веђић

10,30 – 12,00

Моле се студенти да испоштују сатницу која је наведена за сваку собу како бисмо расподелу спровели што ефикасније.

 

Обавештење за избор соба

 

Студенти који су према Прелиминарним ранг листама остварили право на смештај могу се у четвртак, 07. новембра пријавити код стручног сарадника за смештај студената због избора соба и цимера у складу са местом које заузимају на јединственој листи примљених кандидата која ће се користити за расподелу соба.

Обавештење за усељење

 

ОБАВЕШТЕЊЕ ЗА СТУДЕНТЕ ОСТАЛИХ ГОДИНА ОСНОВНИХ И МАСТЕР СТУДИЈА

Усељење студената осталих година основних и мастер студија који ће према Коначној ранг листи, која ће бити објављена 13. новембра 2013. године, остварити право на смештај у школској 2013/2014. години почеће 13. новембра.

ПРИЛИКОМ УСЕЉЕЊА НЕОПХОДНО ЈЕ:
1. Лекарско уверење (не старије од 30 дана),
2. Оверен уговор о јемству,
3. Доказ о уплати станарине за месец новембар,
4. Електронска картица,
5. Уговор о смештају и исхрани (потписује се приликом усељења),
6. Индекс и лична карта на увид.

СТУДЕНТСКИ ЦЕНТАР ЧАЧАК
07.11.2013. ГОД.

Прелиминарне ранг листе по факултетима

 

Агрономски факултет

Технички факултет

Висока школа ТСС

 


div>